Wednesday, June 29, 2022
Home Aktualitet Ja kush jane kandidatet per kryetar te Partise Socialiste per Fierin

Ja kush jane kandidatet per kryetar te Partise Socialiste per Fierin

Diten e djeshme ne qytetin antik te Apolonise eshte zhvilluar degjesa e kandidateve per kryetar te deges se PS per Fierin me antaresine socialiste. Te gjithe kandidatet kane shpalosur programet dhe idete e tyre perpara nje komisioni te posacem dhe antareve te PS.

Mësohet se kandidatët që do të garojnë për kryetar të Partisë Socialiste për Degën e Bashkisë Fierit janë:

Andius Olldashi
Ramion Kurti
Vasil Bregu
Fatjon Elezaj
Hader Cako
Evis Sema
Adela Hysenaj
Adela Nako
Alkida Curra
Limonera Bozha
Fatbardha Merkaj
Ferdinant Korcari

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Aksidenti tragjik që i mori jetën nënës e djalit të saj, zbardhet shkaku. Policia bën fajtore viktimën

Dy ditë pas ngjarjes së rëndë në Berat, ku nënë e bir humbën jetën në një aksident, policia jep versionin e saj përfundimtar. Pas këqyrjes...

Vidhnin karburant në fabrikën e qumështit ku punonin, dy të arrestuar

Një operacion i policisë së Tiranës i koduar “Agents” ka vënë në pranga dy persona të akuzuar për vjedhjen e një sasie të konsiderueshme...

Të jetosh me një gjarpër, efektivja e policisë: E kam anti-stres, më kënaq

Të kesh për kafshë shtëpiake, një gjarpër. Mund të duket diçka e pamundur por jo për Anisën. Ajo është police, në qytetin e Elbasanit....

Ndryshon sërish brenda 24 orëve çmimi i karburanteve në Shqipëri/ Ja sa do të jetë çmimi i ri

Për të dytën ditë me radhë çmimi i naftës ka pësuar rënie. Në më pak se 24 orë nga vendimi i të martës, Bordi...

Recent Comments