Wednesday, June 29, 2022
Home Aktualitet Kryebashkiaku Subashi dhe Taulant Balla inspektojne punimet ne rrugen "Kastriot Muço" (Video)

Kryebashkiaku Subashi dhe Taulant Balla inspektojne punimet ne rrugen “Kastriot Muço” (Video)

Rruga “Kastriot Muço” (segmenti nga hotel “Leone” deri te shinat e trenit), eshte duke iu nenshtruar rehabilitimit te plote per ta kthyer ate ne parametrat e duhur.

Krebashkiaku Subashi se bashku me drejtuesin politik te PS-se per Fierin Taulant Balla dhe deputetin Petro Koci, kane inspektuar kete segment te rendesishem, duke ndjekur nga afer ecurine e punimeve.

VIDEO

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Aksidenti tragjik që i mori jetën nënës e djalit të saj, zbardhet shkaku. Policia bën fajtore viktimën

Dy ditë pas ngjarjes së rëndë në Berat, ku nënë e bir humbën jetën në një aksident, policia jep versionin e saj përfundimtar. Pas këqyrjes...

Vidhnin karburant në fabrikën e qumështit ku punonin, dy të arrestuar

Një operacion i policisë së Tiranës i koduar “Agents” ka vënë në pranga dy persona të akuzuar për vjedhjen e një sasie të konsiderueshme...

Të jetosh me një gjarpër, efektivja e policisë: E kam anti-stres, më kënaq

Të kesh për kafshë shtëpiake, një gjarpër. Mund të duket diçka e pamundur por jo për Anisën. Ajo është police, në qytetin e Elbasanit....

Ndryshon sërish brenda 24 orëve çmimi i karburanteve në Shqipëri/ Ja sa do të jetë çmimi i ri

Për të dytën ditë me radhë çmimi i naftës ka pësuar rënie. Në më pak se 24 orë nga vendimi i të martës, Bordi...

Recent Comments