Saturday, October 23, 2021
Home Sociale Një burrë mes të dyjave, gruas: Më hëngre 80 mln lekë, tani...

Një burrë mes të dyjave, gruas: Më hëngre 80 mln lekë, tani shkon me vëllain tim! Të dashurës: Je gjithçka për mua! (Video)

alternatetext

Sot në emisionin “Pa Gjurmë” u trajtua një histori dashurie mes një vajze 30-vjeçare nga Durrësi (Joana) dhe 50-vjeçarit Bilbil Xhafa nga Kukësi, i cili i përket komunitetit egjiptian.

Dashuria e tyre pengohet nga familja e Joanës e cila nuk është dakord me këtë lidhje, por edhe nga ish-bashkëjetuesja e Bilbilit, Mimoza Shkoza, me të cilën ai ka qëndruar 12 vite. Kjo e fundit teksa ndiqte emisionin direkt mbërriti menjëherë në studio.

Stafi i “Pa Gjurmë” e telefonoi për një përballje me çiftin, por ajo na komunikoi se ishte shumë pranë “Report tv” dhe donte të ishte e pranishme përballë Bilbilit dhe Joanës. Pavarësisht thirrjes së moderatores Odeta Dume, për të mos pasur ofendime në studio, Bilbili dhe Mimoza nuk u përmbajtën dhe hodhën akuza e sharje ndaj njëri-tjetrit.

Mimoza: Ato që dëgjova janë të gjitha gënjeshtra. Një njeri që merret me punë nuk merret me fjalë.


Bilbili: Kjo gënjen se të vërtetat i di vetëm unë.


Mimoza: Unë s’kam punë me Joanën, se ajo është femër si mua. Është e papunë.


Bilbili: Kjo nga 365 ditë, 360 është në polici.


Mimoza: Ti nuk solle asnjë lekë në shtëpi.


Bilbili: 80 milionë lekë i hëngre ti në 12 vite.


Mimoza: S’kam punë me të, s’e njoh fare. Ik vazhdo me jetën tënde, unë nuk të dua më


Bilbili: Atëherë pse më ndjek nga mbrapa ?


Mimoza: Unë nuk të ndjek s’kam punë me ju. As me këtë femër.


Bilbili: S’ta mban ty moj. Unë këtë do e mbaj fort se këtë kam. Hajde se të pres jashtë dhe sqarohemi…. Çuni i kësaj merr në telefon dhe më thotë mua gocën tënde e kam pasur të dashur.


Mimoza: Unë nuk e dua më këtë, se një bukë nuk ma sillte në shtëpi.

E dashura aktuale e Bilbilit, Joana pretendon se Mimoza e përndjek dhe se e ka d hunuar, madje shpeshherë ka përfunduar në polici. Ajo i bën apel ish-bashkëjetueses së burrit, që të mos ndërhyjë më në jetën e tyre.

Mimoza: Nuk i shqetësoj aspak.


Joana: Djali i saj më ka ardhur me duar në fyt dhe më ka k ërcënuar duke më thënë se do të më v riste. Unë këtu nuk kam ardhur për të sharë njeri. Mimoza të flasi për veten e saj.


Mimoza-Bilbilit: Ti merresh me femra. Kjo (Joana) më del me makinë më ndjek.


Bilbili: Mimoza më ka vjedhur pasaportën dhe s’e kam denoncuar.


Mimoza: Gënjen!


Joana-Mimozës: Te lokali dhe te puna pse më përndjek?!


Mimoza: Gënjen. Unë nuk kam më punë me këta.


Joana: Ti Bilbil duhet të tregohesh më i qetë. Unë kam ardhur këtu që t’i them Mimozës, që të mos i shqetësojë më familjarët e mi. Dua ndihmë që ajo të na lërë rehat. Unë kur e shaj një person nuk e marr më partner. Kjo ka të dashur vëllain tënd.

Bilbili: Ajo s’ka të drejtë me vëllain tim kur e kam lënë unë. Ja ky është vëllai im. I kam kapur bashkë kam edhe fotot.

VIDEO

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

I kërkuan të vendosë maskën, milioneri kinez zemërohet dhe tërheq të gjitha paratë nga banka

Një milioner urdhëroi stafin e bankës të tërhiqte të gjitha kursimet e tij të jetës pasi një roje sigurie iu kërkua të...

Rama pyet ndjekesit ne facebook, e gjeni dot ku eshte ky qytet?

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetet sociale disa foto të një qyteti të Shqipërisë, për të cilin ka pyetur qytetarët që...

Nuk ka paqe për Kretën, regjistrohen tre tërmete në 8 minuta

Kreta nuk po gjen qetësi nga tërmetet, teksa tre lëkundje të njëpasnjëshme kanë tronditur vendin mbrëmjen e sotme në vetëm 8 minuta.

Demokrati ‘kthen’ shishen e rakisë në sy të Berishës: Ne i rrëzonim poturet Ramës, Basha ia ngrinte

Sali Berisha u ndal në Berat për foltoren e radhës me demokratët, ku nga salla kishte edhe shumë persona që sulmonin kryetarin...

Recent Comments