Saturday, October 23, 2021
Home Ekonomi ''Shampo Roskoveci", ja ku e gjeni në Fier

”Shampo Roskoveci”, ja ku e gjeni në Fier

alternatetext

Ditën e djeshme ne publikuam nje lajm per nje shampo te re qe kishte hyre ne treg, ”Shampo Roskoveci”, e cila prodhohej ne nje punishte ne Roskovec, ku prej me shume se nje viti prodhohen sapun dhe shampo organike me baze vajin e ullirit.

Menjehere ne faqen tone kane vershuar mesazhet se ku mund ti gjejme keto shampo dhe sapuna. Disa shkruanin se ishin kurioz ta provonin e disa te tjere se produktet vendase jane me cilesore se te huajat.

Ne u interesuam dhe mesuam se te dy produktet qe prodhohen ne punishten e Roskovecit, mund te gjenden ne dyqanin ”Bio Shop Krista”. Ky dyqan ka ekskluzivitetin edhe te shitjes me shumice.

Ky dyqan ndodhet ne bulevardin ”Jakov Xoxa” (pedonalen kryesore te qytetit). Shpresojme shume qe te ngeleni te kenaqur nga keto produkte organike dhe te hyne ne perditshemrine tuaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Prokurorja shqiptare që po përballet me kërcënimet me vdekje në SHBA

Një prokurore shqiptare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka kërkuar ndihmë për sigurinë e saj, pasi thotë se ka marrë me...

Nismë bamirësie nga nxënësit e shkollës “Liri Gero”, pako me ushqime për familjet në nevojë

Në kuadër të Ditës Botërore të Luftës kundër Urisë, nxënësit e shkollës "Liri Gero" Ne Fier u...

I kërkuan të vendosë maskën, milioneri kinez zemërohet dhe tërheq të gjitha paratë nga banka

Një milioner urdhëroi stafin e bankës të tërhiqte të gjitha kursimet e tij të jetës pasi një roje sigurie iu kërkua të...

Rama pyet ndjekesit ne facebook, e gjeni dot ku eshte ky qytet?

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetet sociale disa foto të një qyteti të Shqipërisë, për të cilin ka pyetur qytetarët që...

Recent Comments