Monday, September 27, 2021
Home Njoftime Shitet Apartament 2+1 ne lagjen "15 Tetori" ne Fier, prane shkolles "Mark...

Shitet Apartament 2+1 ne lagjen “15 Tetori” ne Fier, prane shkolles “Mark Dashi” (Foto)

alternatetext

Shitet Apartament 2+1 ne lagjen “15 Tetori” ne Fier, prane shkolles “Mark Dashi”

Apartamenti ka 72m2 dhe ndodhet ne katin e 5. Orientimi eshte Jug-veri.

Zona eshte fare prane qendres se qytetit, dhe parkimi gjendet me lehtesi.

Cmimi 30 mije euro (i diskutueshem).

Cel: Cel: +355693703382

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Një burrë mes të dyjave, gruas: Më hëngre 80 mln lekë, tani shkon me vëllain tim! Të dashurës: Je gjithçka për mua! (Video)

Sot në emisionin “Pa Gjurmë” u trajtua një histori dashurie mes një vajze 30-vjeçare nga Durrësi (Joana) dhe 50-vjeçarit Bilbil Xhafa nga...

EMRI/ Kush është shqiptari i dyshuar për vrasjen e mësueses në Britani, zbulohen të tjera detaje mbi 36-vjeçarin

Mediat britanike kane zbuluar foton e Koçi Selamajt,36-vjeçarit shqiptar që është a rrestuar në Britani. Ai dyshohet të...

Vrasja e mësueses në Britani/ Arrestohet një 36-vjeçar shqiptar

Një 36-vjeçar shqiptar është a rrestuar në Britani pasi dyshohet se është përfshirë në v rasjen e mësueses Sabina Nessa disa ditë...

Mësim në kohë COVID-i/ Zv/ministrja e Arsimit zbulon skenarët nëse përkeqësohet situata

Zv/Ministrja e Arsimit, Nina Guga, ishte e ftuar pasditen e sotme në studion e “Zona Zero” në Top News ku foli për...

Recent Comments