Monday, June 21, 2021
Home Uncategorized Shoferi hap krahun për të pirë një cigare, i v jedhin makinën...

Shoferi hap krahun për të pirë një cigare, i v jedhin makinën në autostradën Vlorë-Fier

Një automjet është v jedhur mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Vlorë-Fier.

Drejtuesi i automjetit, ka hapur krahun në këtë aks dhe ka dalë të pijë një cigare jashtë mjetit. Ai nuk e ka kyçur derën e makinës dhe brenda pak minutave disa persona ia kanë marrë.

Është njoftuar policia, e cila ka punuar për gjetjen e mjetit duke ngritur postoblloqe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Nesër, solstici veror, kur ndodh dhe si ndikon në jetën e njeriut në Tokë

21 qershori është dita më e gjatë e vitit, e cila shënon edhe fillimin e stinës së verës në hemisferën veriore. Ky...

E rëndë / Bie nga fiku, ndërron jetë 17 vjeçarja

Një vajzë 17-vjeçe ka ndërruar jetë pasditen e sotme në Lushnje pasi aksidentalisht ka rënë nga pema. Ngjarja ka ndodhur në fshatin...

Degradon situata, vëllezërit heqin rripat e pantallonave (Video)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë...

Debat me tone të ashpra: Eduardi e quan vëllain monstër, nuk do ta shohë me sy…

Të ftuar në rubrikën “Shihemi në Gjyq” kanë qenë të ftuar Eduardi dhe Gramozi, dy vëllezër të...

Recent Comments