Lajme
  18 hours ago

  Begaj vendos kurora me lule në varrezat e Çamërisë, Presidenti i parë që nderon 2900 shqiptarët e vrarë

  PDIU dhe Shoqata Patriotike “Çamëria” vlerësojnë vizitën e Presidentit Bajram Begaj në varrezat monumentale “Trëndafilat…
  Njerëzit e punës
  18 hours ago

  Fermerët e bujqësisë bio në Fier/ Marrin edhe tokat me qira, të gjithë prodhimin e çojnë për eksport

  Admirim Cekaj, një fermer nga fshati Frakull në Fier, filloi të kultivojë perime tetë vite…
  Lajme
  18 hours ago

  Parashutisti nga Fieri: Zgjodha të jetoj në Vlorë sepse aty hidhem nga lartësitë (Video)

  Parashutisti Ilir Davidhi është shprehur se është larguar nga qyteti i Fierit dhe është vendosur…
  Lajme
  18 hours ago

  E harruan në makinë, ndërron jetë 23 vjeçari shqiptar në Greqi

  Një 23-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë në Greqi pasi prindërit e tij e kishin harruar…
  Lajme
  19 hours ago

  Gonxhja: Hapen aplikimet për kredi me 0% interes për punonjësit e administratës publike

  Ministri i Ekonomisë, Kulturës e Inovacionit njoftoi se, u hapën aplikimet për trajtimin me kredi…
  Lajme
  19 hours ago

  “A keni frikë mos po organizohet një puç”/ Pyetja e pazakontë e Açkës për Dumanin, si u përgjigj kreu i SPAK

  A keni frikë mos po organizohet një puç për t’ju prerë krahët dhe për t’ju…
  Lajme
  3 days ago

  Zjarri përfshin stanin në Mbrostar, digjet autokombajna. Flakët rrezikojnë të përhapen, zjarrfikëset në vendngjarje

  Një zjarr ka përfshirë një stan në Mbrostar të Fierit mesditën e sotme. Nga flakët…
  Lajme
  3 days ago

  Ylli Merja: I kam kthyer flokët edhe tullacëve, ja si e arrita

  Mjeku popullor Ylli Merja tha se ai ka kuruar raste me alopeci areata, duke bërë…
  Sport
  3 days ago

  Apolonia ndryshon axhendën, ja kur nis stërvitja e fierakëve

  Nga Hilmi Saliu/ Ishte menduar që pas minifazës në Korçë, Apolonia do të pushonte për…
  Lajme
  3 days ago

  Historia në Lushnje/ Në burg për përdhunimin e një vajze, fëmijët e 63 vjeçarit kërkojnë drejtësi për të atin (Video)

  VIDEO Një ngjarje e rëndë u shënua në një fshat të Lushnjës në maj të…
   Lajme
   18 hours ago

   Begaj vendos kurora me lule në varrezat e Çamërisë, Presidenti i parë që nderon 2900 shqiptarët e vrarë

   PDIU dhe Shoqata Patriotike “Çamëria” vlerësojnë vizitën e Presidentit Bajram Begaj në varrezat monumentale “Trëndafilat e Çamërisë në Kllogjer të…
   Njerëzit e punës
   18 hours ago

   Fermerët e bujqësisë bio në Fier/ Marrin edhe tokat me qira, të gjithë prodhimin e çojnë për eksport

   Admirim Cekaj, një fermer nga fshati Frakull në Fier, filloi të kultivojë perime tetë vite më parë në një sipërfaqe…
   Lajme
   18 hours ago

   Parashutisti nga Fieri: Zgjodha të jetoj në Vlorë sepse aty hidhem nga lartësitë (Video)

   Parashutisti Ilir Davidhi është shprehur se është larguar nga qyteti i Fierit dhe është vendosur në Vlorë, me qëllim që…
   Lajme
   18 hours ago

   E harruan në makinë, ndërron jetë 23 vjeçari shqiptar në Greqi

   Një 23-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë në Greqi pasi prindërit e tij e kishin harruar në makinën e tyre për…
   Back to top button