Sunday, May 16, 2021
Home Uncategorized

Uncategorized

Numërohen 5 kutitë e para në Dibër

Procesi i numërimit të votave ka nisur në qarkun e Dibrës. KZAZ numër 19 në Peshkopi ka nisur hapjen e kutive.

Shoferi hap krahun për të pirë një cigare, i v jedhin makinën në autostradën Vlorë-Fier

Një automjet është v jedhur mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Vlorë-Fier. Drejtuesi i automjetit, ka hapur...

Fitoi betejën me Covid-19, Manjola Nallbani i dedikon këngë pandemisë

Këngëtarja Manjola Nallbani tregoi se ishte infektuar me Covid-19 pesë muaj më pare dhe si rezultat, iu desh të izolohej në shtëpi.

Meta thirrje nga Fieri: Situata të vijojë kështu edhe gjatë numërimit, kontribut për integrimin

Presidenti Ilir Meta është ndalur këtë pasdite në qytetin e Fierit, për të ndjekur nga afër procesin e votimit.

Pjesëmarrja në votime, ja të dhënat e reja për Fierin

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve bën me dije se pjesëmarrja në votime deri në orën 16:00 ka qenë 40.9 për qind.

Ja sa qytetarë kanë votuar deri tani në Qarkun e Fierit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka përditësuar shifrat e pjesëmarrjes së qytetarëve në gjithë vendin në zgjedhjet e 25 prillit.

Çmenduria në sheshin Skënderbej, kush është i riu që t errorizoi sot Tiranën

Drejtuesi i mjetit që në mes të ditës theu barrierat e vendosura rreth e rrotull sheshit “Skënderbej” dhe rrezikoi qytetarët dyshohet se...

Italiani beqar futet në Përputhen vetëm për Luljetën, 64 vjeçarja nuk përmbahet

Emisionit Për’Puthen +40 i është bashkuar edhe një konkurrent i ri që është italian. Giusseppe Mara është bërë pjesë e emisionit vetëm...

Yuri Kim e ashpër me Metën: Ndal kërcënimet me sfurqe, do mbash përgjegjësi

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka reaguar me një mesazh të fortë pas deklaratave të Presidentit Meta pak ditë më parë, kur i...

Video skandali/ U filmua duke bërë pazare për vota, policia nis hetimet për kandidatin e LSI

Policia e shtetit nis hetimet pas video skandalit të publikuar në emisionin “Breaking” në Top News ku kandidati për deputet i LSI-së...

Basha mbyll fushatën në Fier: Të dielën sjellim fitoren më të madhe

Kryetari i Partisë Demokratike, Luzim Basha tha nga Fieri se Rama fajëson këdo, në vend që të ndalë shitblerjen e votave.

Kandidatja per deputete perkujton babain e saj, Jani Tase

Kandidatja per deputete e Partise Demokratike Eralda Tase Bano, ne nje postim te saj ka perkujtuar babain e saj, ikonen e kenges...

Most Read

Aksidenti në qendër të Fierit, automjeti përplas nënën me dy fëmijët e saj. Drejtuesi largohet nga vendngjarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit. Makina ka përplasur një grua bashkë...

Aksident ne qender te Fierit, automjeti godet një grua

Nje aksident me pasoje demtimin e nje gruaje ka ndodhur ne qender te Fierit. Sipas informacioneve gruaja ishte duke...

Partia Demokratike shkon në zgjedhje, ja kur do zgjidhet kryetari i ri

Partia Demokratike do të shkojë në zgjedhje të brendshme më 13 qershor. Sipas informacioneve të para, Lulzim Basha do të rikandidojë për...

Sot finalja e Miss Universe, kush është 23-vjecarja që përfaqëson Shqipërinë!

Nata finale e Miss Universe 2020 do të mbahet sonte. Edicioni i 69-të i konkursit të bukurisë do të mbahet në Florida,...