Lajme
  2 days ago

  Zjarri përfshin stanin në Mbrostar, digjet autokombajna. Flakët rrezikojnë të përhapen, zjarrfikëset në vendngjarje

  Një zjarr ka përfshirë një stan në Mbrostar të Fierit mesditën e sotme. Nga flakët…
  Lajme
  2 days ago

  Ylli Merja: I kam kthyer flokët edhe tullacëve, ja si e arrita

  Mjeku popullor Ylli Merja tha se ai ka kuruar raste me alopeci areata, duke bërë…
  Sport
  2 days ago

  Apolonia ndryshon axhendën, ja kur nis stërvitja e fierakëve

  Nga Hilmi Saliu/ Ishte menduar që pas minifazës në Korçë, Apolonia do të pushonte për…
  Lajme
  2 days ago

  Historia në Lushnje/ Në burg për përdhunimin e një vajze, fëmijët e 63 vjeçarit kërkojnë drejtësi për të atin (Video)

  VIDEO Një ngjarje e rëndë u shënua në një fshat të Lushnjës në maj të…
  Shëndet
  2 days ago

  Rreziku nga insektet dhe zvarranikët! Në Fier, çdo ditë kërkojnë ndihmë 10 persona

  Vera dhe temperaturat e saj të larta kanë shtuar rastet e pickimeve nga zvarranikët dhe…
  Lajme
  2 days ago

  Në aeroportin e Vlorës duhen punonjës të rinj, ja pozicionet dhe kriteret që kërkohen

  Kompania “2A GROUP” SH.P. K kerkon te punesoje si me poshte: • 2 Grejderist •…
  Lajme
  3 days ago

  Vapa nuk ndal turistët, rriten vizitorët europianë në Parkun Arkeologjik të Apolonisë: Duhet vizituar patjetër nëse të pëlqen historia

  Parku Arkeologjik i Apolonisë mbetet një destinacion i preferuar për turistët vendas dhe të huaj…
  Lajme
  3 days ago

  Rritja e pagave nga 1 korriku, Spiropali: Përfitojnë 135 mijë punonjës të administratës shtetërore

  Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali deklaroi sot se përmes zbatimit të…
  Sport
  3 days ago

  Mesfushori Hoxhaj, 18-vjeçari që pritet të rrëmbejë skenën tek Apolonia

  Nga Hilmi Saliu/ Vëmendja e Apolonisë në merkato është përqendruar tek afrimi i lojtarëve cilësorë…
  Lajme
  3 days ago

  Prindërit abuzojnë me fëmijën 2 vjeç në Lushnjë, flet gjyshi: Nipin nuk e lëshoj, djali dhe nusja e kanë hallall burgun

  Policia e Lushnjes ka ndaluar një çift 23-vjeccar prindër të një fëmije të mitur 2…
   Lajme
   2 days ago

   Zjarri përfshin stanin në Mbrostar, digjet autokombajna. Flakët rrezikojnë të përhapen, zjarrfikëset në vendngjarje

   Një zjarr ka përfshirë një stan në Mbrostar të Fierit mesditën e sotme. Nga flakët është djegur edhe një autokombajne…
   Lajme
   2 days ago

   Ylli Merja: I kam kthyer flokët edhe tullacëve, ja si e arrita

   Mjeku popullor Ylli Merja tha se ai ka kuruar raste me alopeci areata, duke bërë që pacientëve t’u mbijnë sërish…
   Sport
   2 days ago

   Apolonia ndryshon axhendën, ja kur nis stërvitja e fierakëve

   Nga Hilmi Saliu/ Ishte menduar që pas minifazës në Korçë, Apolonia do të pushonte për tri javë, por plani ka…
   Lajme
   2 days ago

   Historia në Lushnje/ Në burg për përdhunimin e një vajze, fëmijët e 63 vjeçarit kërkojnë drejtësi për të atin (Video)

   VIDEO Një ngjarje e rëndë u shënua në një fshat të Lushnjës në maj të këtij vitit. Një vajzë 24-vjeçare,…
   Back to top button