Sunday, May 16, 2021

LATEST ARTICLES

Acarohet Luljeta!! Italiani i Përputhen e dredh me Gilbertën

Giuseppe ka zhvilluar një takim katër minutësh me Gilbertën në studio dhe mesa duket kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Luljetës!

47 vjeçarja përfundon me makinë në stacionin e autobusit, përplas dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në zonën e “Vasil Shantos” në Tiranë. Burime zyrtare bëjnë me dije se një automjet ka...

Nga nesër do të mbyllet kalimi i makinave në njërin tub të tunelit të Kërrabës. Ja arsyeja

Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) njofton se nda dita e nesërme njëri tub i tunelit të Kërrabës do të mbyllet për mjetet dhe...

Zbulohet kush është vajza “misterioze” në krah të Greg Ramës në stadium

Ditën e enjte u luajt në stadiumin “Air Albania” derbi Partizani-Tirana, sfidë e cila përfundoi me rezultatin e paqtë 0-0. Në shkallët...

Ja kur zyrtarizohet vendimi. Shkurtohet ora policore dhe hiqen maskat.

Ashtu siç edhe pritej, ulja e shifrave të infeksionit pritet të sjellë lehtësim të masave anti-Covid.

“Jemi qartësisht drejt fundit të valës së dytë”. Mjeku Alimehmeti sqaron shifrat: Ja pse janë në rritje rastet e personave që po shërohen

Prej më shumë se dy javë autoritetet shëndetësore në vendin tonë janë duke raportuar raste të paktë të personave të infektuar me...

Sërish ulje të rasteve të reja, Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit

Sërish rënie të rasteve të reja me Covid-19. Ministria e Shëndetësisë ka raportuar se në 24 orët e fundit nga 3400 testime,...

Dramë në ndeshjen e femrave, 6 futbolliste humbin ndjenjat në fushë

Ankth i madh në ndeshjen e sotme të futbollit të femrave mes Partizanit dhe Bilishtit, e cila është...

Uji i freskët detoks për mirëqenien e organizmit. Ja si ta përgatisni

Përgjatë jetës trupi mbledh një sërë toksinash të dëmshme për organizmin. Këto toksina ju bëjnë të ndiheni më të lodhur e të...

Qepa e kuqe, mrekullia natyrale për shëndetin e flokëve / Ja si ta praktikoni

Sekreti qëndron tek lëngu i qepës. Magjik për një sërë sëmundjesh, por këtë herë do të flasim për aspektin e bukurisë, i...

Most Popular

Aksidenti në qendër të Fierit, automjeti përplas nënën me dy fëmijët e saj. Drejtuesi largohet nga vendngjarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit. Makina ka përplasur një grua bashkë...

Aksident ne qender te Fierit, automjeti godet një grua

Nje aksident me pasoje demtimin e nje gruaje ka ndodhur ne qender te Fierit. Sipas informacioneve gruaja ishte duke...

Partia Demokratike shkon në zgjedhje, ja kur do zgjidhet kryetari i ri

Partia Demokratike do të shkojë në zgjedhje të brendshme më 13 qershor. Sipas informacioneve të para, Lulzim Basha do të rikandidojë për...

Sot finalja e Miss Universe, kush është 23-vjecarja që përfaqëson Shqipërinë!

Nata finale e Miss Universe 2020 do të mbahet sonte. Edicioni i 69-të i konkursit të bukurisë do të mbahet në Florida,...

Recent Comments