Sunday, May 16, 2021

LATEST ARTICLES

Në Grecalli, fshatin e lulëzuar (Foto)

Faqja "Fieri Turizëm" në facebook, ka publikuar ditën e sotme disa foto nga fshati i Grecallisë. Foto qe na ofrojne nje peisazh...

Shqipëria drejt verës pa maska? Si do të ndryshojë ora policore javën e ardhshme

Ulja e rasteve të infektimeve pritet të shoqërohet me vendosjen e orës së re policore në Shqipëri. Sipas burimeve...

“Shumë zhurmë për para” / Milioneret shqiptare të Instagramit, ja sa paguhen për një postim

“Instagrami” sot është kthyer në një biznes shumë fitimprurës për njerëzit e njohur të ekranit. Ka nga ata personazhe që ende paguhen...

Hapet gradualisht Evropa, lehtësohen masat në Francë, Spanjë, Itali e Poloni

Franca kaloi kuotën e 20 milionë personave që kanë marrë të paktën një dozë të vaksinës kundër COVID-19, pak përpara se të...

Fier, kapen mbi 2.2 kg d rogë, ndalohet 60 vjeçari, në kërkim djali i tij

Një sasi prej 2.2 Kg lëndë n arkotike e dyshuar c annabis s ativa u kap nga policia në fshatin Gorishovë të...

Falsifikuan testin e Covid-19: Ndalohet 35 vjecari nga Fieri, dhe procedohen penalisht dy italianët

Një 35 vjeçar nga Fieri eshte ndaluar nga Policia e Vlorës dhe dy italianë janë proceduar penalisht, për tentativë të kalimit të...

Përfundoi bashkë me makinën brenda në lokal, ndalohet shoferja 49-vjeçare

Policia ka ndaluar shoferen 49-vjeçare F.Z. e cila shkaktoi një aksident të frikshëm në zonën e “Vasil Shantos” në Tiranë mbrëmjen e...

Ndalohet 22 vjeçari, përdorte banesën për shitje lëndësh n arkotike

Një 22 vjeçar eshte ndaluar nga policia e Tiranes, pasi banesën e marrë me qira e përdorte edhe për të shitur lëndë...

Historia e Elidës dhe Irenës, mbetën jetimë që në moshë të vogël

Jeta ndonjëherë tregohet e padrejtë dhe na vendos përballë dhimbjeve të mëdha që duan shumë mund të tejkalohen, por nga ana tjetër...

Acarohet Luljeta!! Italiani i Përputhen e dredh me Gilbertën

Giuseppe ka zhvilluar një takim katër minutësh me Gilbertën në studio dhe mesa duket kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Luljetës!

Most Popular

Aksident ne qender te Fierit, automjeti godet një grua

Nje aksident me pasoje demtimin e nje gruaje ka ndodhur ne qender te Fierit. Sipas informacioneve gruaja ishte duke...

Partia Demokratike shkon në zgjedhje, ja kur do zgjidhet kryetari i ri

Partia Demokratike do të shkojë në zgjedhje të brendshme më 13 qershor. Sipas informacioneve të para, Lulzim Basha do të rikandidojë për...

Sot finalja e Miss Universe, kush është 23-vjecarja që përfaqëson Shqipërinë!

Nata finale e Miss Universe 2020 do të mbahet sonte. Edicioni i 69-të i konkursit të bukurisë do të mbahet në Florida,...

Njihuni me 3 vjeçarin më të ditur në Shqipëri

Elio Driza ka filluar të lexojë që kur ishte 18 muajsh. Tani Elio është 3 vjeç e gjysmë dhe ka lexuar mbi...

Recent Comments