Saturday, March 6, 2021

admin

4604 POSTS0 COMMENTS

Ndalohen dy fierakët, kapen në flagrancë duke v jedhur banesën në Himarë

Dy persona kanë rënë në p rangat e policisë së Vlorës, pasi tentuan që të vi dhnin një banesë në Himarë.

Buka e Bardhë Apo Buka e Zezë – Cilën Duhet Të Zgjidhni Për Organizëm Të Fortë

Buka, mund të jetë një produkt i zakonshëm por sipas sipas Raportit Global të Industrisë së Bukës. Ajo vazhdon të mbajë vendin...

Ikën moti i mirë me diell, fundjava sjell vranësira e reshje shiu

Prej ditësh, vendi ka qenë nën ndikimin e kushteve të mira atmosferike, duke na dhuruar plot ditë të ngrohta me diell. Por...

Kupa e Shqipërisë për femra / Vajzat e Apolonisë nuk kursehen në gola ndaj Kinostudios (Foto)

Është mbyllur këtë të premte faza çerekfinale e Kupës së Shqipërisë për femra me ndeshjen Apolonia-Kinostudio. Takimi i zhvilluar në Fier ka...

Rritet sërish numri i humbjeve të jetës. Ja sa raste të reja pati gjatë 24 orëve të fundit

Është rritur sërish numri i humbjeve te jetes krahasuar me një ditë, duke regjistruar shifrën 21 persona. Në buletinin...

Fier, i vuri zjarrin Drejtorisë Arsimore. Zbardhen lëvizjet e autorit para se ti vinte flakën

Policia e Fierit ka bërë të mundur ndalimin e 33-vjeçarit, i cili i vuri flakën katit të dytë të Drejtorisë Arsimore në...

Zjarri në Drejtorinë Arsimore në Fier, 33-vjeçari spërkati me benzinë katin e dytë dhe i vuri flakën

Policia e Fierit ka vënë në pranga një 33-vjeçar si autor të zjarrvënies në Drejtorinë Arsimore Fier. Sipas policisë, menjëherë pas marrjes...

I fejuari i fiku telefonin/ 28-vjeçarja nga Fieri humb toruan dhe vë në lëvizje policinë për gjetjen e tij

Dashuria pa asnjë dyshim që nuk njeh kufij. Një vajzë e re nga Fieri e humbi aq shumë toruan për njeriun e...

Fier, përfshihet nga flakët Drejtoria Arsimore

Një zjarr raportohet të ketë përfshirë dy katet e ndërtesës së drejtorisë Arsimore Fier. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:10, te Drejtoria...

Ermal Meta “godet” me muzikën por edhe tekstin e këngës në Sanremo!

Tre vjet pasi fitoi Sanremon me Fabrizio Moron dhe këngën e tyre “Non mi avete fatto niente”, Ermal Meta është rikthyer sërish...

TOP AUTHORS

4604 POSTS0 COMMENTS

Most Read

Ndalohen dy fierakët, kapen në flagrancë duke v jedhur banesën në Himarë

Dy persona kanë rënë në p rangat e policisë së Vlorës, pasi tentuan që të vi dhnin një banesë në Himarë.

Buka e Bardhë Apo Buka e Zezë – Cilën Duhet Të Zgjidhni Për Organizëm Të Fortë

Buka, mund të jetë një produkt i zakonshëm por sipas sipas Raportit Global të Industrisë së Bukës. Ajo vazhdon të mbajë vendin...

Ikën moti i mirë me diell, fundjava sjell vranësira e reshje shiu

Prej ditësh, vendi ka qenë nën ndikimin e kushteve të mira atmosferike, duke na dhuruar plot ditë të ngrohta me diell. Por...

Kupa e Shqipërisë për femra / Vajzat e Apolonisë nuk kursehen në gola ndaj Kinostudios (Foto)

Është mbyllur këtë të premte faza çerekfinale e Kupës së Shqipërisë për femra me ndeshjen Apolonia-Kinostudio. Takimi i zhvilluar në Fier ka...