Monday, June 21, 2021
Home Uncategorized

Uncategorized

Numërohen dy kutitë e para në Sarandë

Janë numëruar dy kutitë e para në KZAZ 90 të Sarandës. Rezulton se PS ka marrë në këta dy...

Numërohen 5 kutitë e para në Dibër

Procesi i numërimit të votave ka nisur në qarkun e Dibrës. KZAZ numër 19 në Peshkopi ka nisur hapjen e kutive.

Shoferi hap krahun për të pirë një cigare, i v jedhin makinën në autostradën Vlorë-Fier

Një automjet është v jedhur mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Vlorë-Fier. Drejtuesi i automjetit, ka hapur...

Fitoi betejën me Covid-19, Manjola Nallbani i dedikon këngë pandemisë

Këngëtarja Manjola Nallbani tregoi se ishte infektuar me Covid-19 pesë muaj më pare dhe si rezultat, iu desh të izolohej në shtëpi.

Meta thirrje nga Fieri: Situata të vijojë kështu edhe gjatë numërimit, kontribut për integrimin

Presidenti Ilir Meta është ndalur këtë pasdite në qytetin e Fierit, për të ndjekur nga afër procesin e votimit.

Pjesëmarrja në votime, ja të dhënat e reja për Fierin

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve bën me dije se pjesëmarrja në votime deri në orën 16:00 ka qenë 40.9 për qind.

Ja sa qytetarë kanë votuar deri tani në Qarkun e Fierit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka përditësuar shifrat e pjesëmarrjes së qytetarëve në gjithë vendin në zgjedhjet e 25 prillit.

Çmenduria në sheshin Skënderbej, kush është i riu që t errorizoi sot Tiranën

Drejtuesi i mjetit që në mes të ditës theu barrierat e vendosura rreth e rrotull sheshit “Skënderbej” dhe rrezikoi qytetarët dyshohet se...

Italiani beqar futet në Përputhen vetëm për Luljetën, 64 vjeçarja nuk përmbahet

Emisionit Për’Puthen +40 i është bashkuar edhe një konkurrent i ri që është italian. Giusseppe Mara është bërë pjesë e emisionit vetëm...

Yuri Kim e ashpër me Metën: Ndal kërcënimet me sfurqe, do mbash përgjegjësi

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka reaguar me një mesazh të fortë pas deklaratave të Presidentit Meta pak ditë më parë, kur i...

Video skandali/ U filmua duke bërë pazare për vota, policia nis hetimet për kandidatin e LSI

Policia e shtetit nis hetimet pas video skandalit të publikuar në emisionin “Breaking” në Top News ku kandidati për deputet i LSI-së...

Basha mbyll fushatën në Fier: Të dielën sjellim fitoren më të madhe

Kryetari i Partisë Demokratike, Luzim Basha tha nga Fieri se Rama fajëson këdo, në vend që të ndalë shitblerjen e votave.

Most Read

Nesër, solstici veror, kur ndodh dhe si ndikon në jetën e njeriut në Tokë

21 qershori është dita më e gjatë e vitit, e cila shënon edhe fillimin e stinës së verës në hemisferën veriore. Ky...

E rëndë / Bie nga fiku, ndërron jetë 17 vjeçarja

Një vajzë 17-vjeçe ka ndërruar jetë pasditen e sotme në Lushnje pasi aksidentalisht ka rënë nga pema. Ngjarja ka ndodhur në fshatin...

Degradon situata, vëllezërit heqin rripat e pantallonave (Video)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë...

Debat me tone të ashpra: Eduardi e quan vëllain monstër, nuk do ta shohë me sy…

Të ftuar në rubrikën “Shihemi në Gjyq” kanë qenë të ftuar Eduardi dhe Gramozi, dy vëllezër të...