United Kindom COVID-19 Statistics

285,768
Confirmed Cases
Updated on July 7, 2020 11:33 am
44,236
Total deaths
Updated on July 7, 2020 11:33 am
241,532
Total active cases
Updated on July 7, 2020 11:33 am

Në makinë me 33 kg ka.nabis, kapet në Xibrakë 47-vjeçari nga Fieri

Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi u kap me rreth 33 kg ka.nabis. Në kuadër të operacionit të koduar...

Elton Marini: Ekubani i radhës do të vijë tek Apolonia, dhuratë nga unë

Apolonia është rikthyer në Superiore dhe presidenti Koço Kokëdhima foli gjatë rreth projektit të klubit fierak në emisionin “Pressing” në ABC News....
- Advertisement -

22-vjeçarja me covid procedohet nga policia, theu karantinën dhe shkoi të vizitonte prindërit

Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Fier dhe të Komisariateve në varësi të saj kanë vijuar kontrollet e herëpashershme në banesat e...

Dy humbje jetë në 24 orë, 74 raste të reja, 81 pacientë të shtruar në spital, mes tyre edhe mosha të reja!

Çdo ditë në Shqipëri po regjistrohen humbje jete si pasojë e koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se në 24 orët...

Kokëdhima: Ju tregoj si funksionon Apolonia. Laçi klub model

Presidenti i Apolonisë, Koço Kokëdhima, është i ftuar në Pressing, në ABC News. Numri një i klubit fierak, u shpreh: “Padyshim që...

Vidhnin vepra arti të antikitetit dhe i shisnin, ndalohen 3 persona

Policia ka arrestuar tre persona të cilët do të trafikonin dy vepra që i përkasin periudhës së antikitetit, pjesë e trashëgimisë kulturore....

Technology

Në makinë me 33 kg ka.nabis, kapet në Xibrakë 47-vjeçari nga Fieri

Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi u kap me rreth 33 kg ka.nabis. Në kuadër të operacionit të koduar...

Elton Marini: Ekubani i radhës do të vijë tek Apolonia, dhuratë nga unë

Apolonia është rikthyer në Superiore dhe presidenti Koço Kokëdhima foli gjatë rreth projektit të klubit fierak në emisionin “Pressing” në ABC News....

22-vjeçarja me covid procedohet nga policia, theu karantinën dhe shkoi të vizitonte prindërit

Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Fier dhe të Komisariateve në varësi të saj kanë vijuar kontrollet e herëpashershme në banesat e...

Dy humbje jetë në 24 orë, 74 raste të reja, 81 pacientë të shtruar në spital, mes tyre edhe mosha të reja!

Çdo ditë në Shqipëri po regjistrohen humbje jete si pasojë e koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se në 24 orët...

Kokëdhima: Ju tregoj si funksionon Apolonia. Laçi klub model

Presidenti i Apolonisë, Koço Kokëdhima, është i ftuar në Pressing, në ABC News. Numri një i klubit fierak, u shpreh: “Padyshim që...

Vidhnin vepra arti të antikitetit dhe i shisnin, ndalohen 3 persona

Policia ka arrestuar tre persona të cilët do të trafikonin dy vepra që i përkasin periudhës së antikitetit, pjesë e trashëgimisë kulturore....

Nis restaurimi i dy kolonave të dëmtuara të Nimfeut, në Parkun Arkeologjik të Apolonisë (FOTO)

Ka nisur puna për restaurimin e dy kolonave të dëmtuara të Nimfeut, në Parkun Arkeologjik Kombëtar të Apolonisë.

La emigracionin për të hapur biznesin e ëmbël të vreshtave në Shqipëri

Ardit Sefa la emigracionin 8 vite më parë për t’u rikthyer me një synim të qartë në Shqipëri; kultivimin e vreshtave. Vitet...

Travel

Në kërkim për trafik dro.ge në Itali, arr.estohet 44-vjeçarit nga Fieri

Një person është vënë në pran.gat e policisë për shkak se ishte shpallur në kërkim ndërkombëtarë dhe pritet të ekstradohet drejt Italisë.

Në makinë me 33 kg ka.nabis, kapet në Xibrakë 47-vjeçari nga Fieri

Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi u kap me rreth 33 kg ka.nabis. Në kuadër të operacionit të koduar...

Elton Marini: Ekubani i radhës do të vijë tek Apolonia, dhuratë nga unë

Apolonia është rikthyer në Superiore dhe presidenti Koço Kokëdhima foli gjatë rreth projektit të klubit fierak në emisionin “Pressing” në ABC News....

22-vjeçarja me covid procedohet nga policia, theu karantinën dhe shkoi të vizitonte prindërit

Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Fier dhe të Komisariateve në varësi të saj kanë vijuar kontrollet e herëpashershme në banesat e...
- Advertisement -

Sport News

Në kërkim për trafik dro.ge në Itali, arr.estohet 44-vjeçarit nga Fieri

Një person është vënë në pran.gat e policisë për shkak se ishte shpallur në kërkim ndërkombëtarë dhe pritet të ekstradohet drejt Italisë.

Në makinë me 33 kg ka.nabis, kapet në Xibrakë 47-vjeçari nga Fieri

Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi u kap me rreth 33 kg ka.nabis. Në kuadër të operacionit të koduar...

Elton Marini: Ekubani i radhës do të vijë tek Apolonia, dhuratë nga unë

Apolonia është rikthyer në Superiore dhe presidenti Koço Kokëdhima foli gjatë rreth projektit të klubit fierak në emisionin “Pressing” në ABC News....

Recipes

Në kërkim për trafik dro.ge në Itali, arr.estohet 44-vjeçarit nga Fieri

Një person është vënë në pran.gat e policisë për shkak se ishte shpallur në kërkim ndërkombëtarë dhe pritet të ekstradohet drejt Italisë.

Në makinë me 33 kg ka.nabis, kapet në Xibrakë 47-vjeçari nga Fieri

Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi u kap me rreth 33 kg ka.nabis. Në kuadër të operacionit të koduar...

Elton Marini: Ekubani i radhës do të vijë tek Apolonia, dhuratë nga unë

Apolonia është rikthyer në Superiore dhe presidenti Koço Kokëdhima foli gjatë rreth projektit të klubit fierak në emisionin “Pressing” në ABC News....

Fashion

Në kërkim për trafik dro.ge në Itali, arr.estohet 44-vjeçarit nga Fieri

Një person është vënë në pran.gat e policisë për shkak se ishte shpallur në kërkim ndërkombëtarë dhe pritet të ekstradohet drejt Italisë.

Në makinë me 33 kg ka.nabis, kapet në Xibrakë 47-vjeçari nga Fieri

Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi u kap me rreth 33 kg ka.nabis. Në kuadër të operacionit të koduar...

Elton Marini: Ekubani i radhës do të vijë tek Apolonia, dhuratë nga unë

Apolonia është rikthyer në Superiore dhe presidenti Koço Kokëdhima foli gjatë rreth projektit të klubit fierak në emisionin “Pressing” në ABC News....

22-vjeçarja me covid procedohet nga policia, theu karantinën dhe shkoi të vizitonte prindërit

Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Fier dhe të Komisariateve në varësi të saj kanë vijuar kontrollet e herëpashershme në banesat e...
- Advertisement -

VIdeo

Në kërkim për trafik dro.ge në Itali, arr.estohet 44-vjeçarit nga Fieri

Një person është vënë në pran.gat e policisë për shkak se ishte shpallur në kërkim ndërkombëtarë dhe pritet të ekstradohet drejt Italisë.

Në makinë me 33 kg ka.nabis, kapet në Xibrakë 47-vjeçari nga Fieri

Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi u kap me rreth 33 kg ka.nabis. Në kuadër të operacionit të koduar...

Elton Marini: Ekubani i radhës do të vijë tek Apolonia, dhuratë nga unë

Apolonia është rikthyer në Superiore dhe presidenti Koço Kokëdhima foli gjatë rreth projektit të klubit fierak në emisionin “Pressing” në ABC News....

22-vjeçarja me covid procedohet nga policia, theu karantinën dhe shkoi të vizitonte prindërit

Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Fier dhe të Komisariateve në varësi të saj kanë vijuar kontrollet e herëpashershme në banesat e...