FIERI SOT
Missing Featured Image

Zjarr i madh në Petovë, digjen 500 rrënjë ullinj

Missing Featured Image

Tmerri i qytetarëve, kapen në Vlorë dy fierakët që vidhnin portofola (Video)

Missing Featured Image

Ky është 12-vjeçari shqiptar që luan në serialet më të famshme në botë!

Missing Featured Image

Fier, dh unojnë hallën për motive pronësie, ndalohen 2 vëllezërit

Missing Featured Image

Aksident në Fier, përplasen katër makina dhe kalimtari me biçikletë

Missing Featured Image

Dita e parë e shkollës, këshilla për prindërit

Missing Featured Image

Policia Rrugore e Qarkut Fier ndalon 23 shtetas për drejtim mjeti pa leje drejtimi (Video)

Missing Featured Image

Fier, makina pëson defekt, 2 turistëve italianë iu vjen në ndihmë policia rrugore.

Missing Featured Image

Gaz Paja: Unë e kam me Roshin darkën, këta bëjnë gola gjithandej…

Missing Featured Image

Këshilli i Bashkisë Fier miraton 17 pikat e rendit të ditës