FIERI SOT
Missing Featured Image

Futboll U19 / Kananaj e Çukani, Apolonia triumfon ndaj Flamurtarit

Missing Featured Image

Apolonia e nis kampionatin me këmbën e mbarë, fiton në Elbasan (Video)

Missing Featured Image

Sot java e parë, Apolonia nis rrugëtimin për në Superiore nga Elbasani

Missing Featured Image

Tatuazhe, “helmeta” dhe klas nga Myzeqeja, Shqipëria e Rejas është një… “çmenduri”

Missing Featured Image

Drejtuesi i FSHF-së: Në Fier kemi rënë dakord të ndërtojmë 6 fusha të reja (Video)

Missing Featured Image

Sokol Kushta: Reja një nga më të mirët, kerkojini falje Bares

Missing Featured Image

Bare: Kombëtarja do rikthehet në majë, asnjë të mos dyshoj te djemtë

Missing Featured Image

Roshi: Festën ia dedikoj atyre që nuk kuptojnë nga futbolli, Shqipëria mund të shohë shumë lart

Missing Featured Image

Rudi Vata i thur elozhe lojtarëve të Kombëtares: Bare i jashtëzakonshëm

Missing Featured Image

Një Shqipëri fantastike gjunjëzon Islandën